trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Corrupted Noobie
VIP
9
68
followers
Australia
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
201
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,635 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,147 votes
4
— Poor
85%
Stranger Things
53,129 votes
9
— Superb
85%
House
30,027 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,563 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,903 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,200 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,915 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,472 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,640 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,771 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,802 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,709 votes
6
— Fair
78%
Family Guy
18,905 votes
6
— Fair
86%
Dark
17,134 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,953 votes
7
— Good
87%
Death Note
15,830 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,312 votes
7
— Good
80%
Loki
15,780 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,344 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,907 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,737 votes
5
— Meh
66%
Under the Dome
12,706 votes
3
— Bad
78%
Altered Carbon
11,223 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,241 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,822 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,234 votes
6
— Fair
82%
The Legend of Korra
9,409 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,945 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
9,622 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,619 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,153 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,989 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,569 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,374 votes
6
— Fair
73%
Hawkeye
8,148 votes
5
— Meh
88%
Cowboy Bebop
6,787 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,937 votes
7
— Good
79%
The Good Doctor
6,861 votes
4
— Poor
75%
American Gods
6,796 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,466 votes
6
— Fair
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,202 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,169 votes
6
— Fair
78%
The Orville
5,871 votes
4
— Poor
75%
Young Sheldon
5,932 votes
6
— Fair
77%
Preacher
5,676 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,419 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,143 votes
9
— Superb
72%
Disenchantment
5,419 votes
6
— Fair
83%
My Hero Academia
5,014 votes
6
— Fair
84%
Neon Genesis Evangelion
4,919 votes
9
— Superb
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,846 votes
5
— Meh
76%
A Series of Unfortunate Events
5,060 votes
7
— Good
77%
The Sinner
4,856 votes
9
— Superb
64%
Ms. Marvel
5,105 votes
5
— Meh
70%
Stephen King's It
4,691 votes
6
— Fair
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,048 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,950 votes
5
— Meh
70%
The Shannara Chronicles
4,186 votes
5
— Meh
87%
Steven Universe
3,285 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup