trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Constantlycranky
5
followers
UK
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
88
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
75%
Arrow
31,875 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,576 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,765 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
24,808 votes
8
— Great
84%
Suits
24,110 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,704 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,040 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,807 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,303 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,531 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,872 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,659 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,010 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,332 votes
8
— Great
82%
Californication
11,233 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,741 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,927 votes
8
— Great
76%
You
10,060 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,642 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,076 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,027 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,869 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,448 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,453 votes
8
— Great
68%
Revolution
7,626 votes
8
— Great
85%
Rome
6,743 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,849 votes
8
— Great
83%
Gilmore Girls
6,573 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,775 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,486 votes
8
— Great
75%
The OA
6,551 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,346 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,609 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,616 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,707 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,631 votes
8
— Great
82%
Billions
5,401 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,307 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,225 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,781 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,822 votes
8
— Great
81%
Skins
4,647 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,143 votes
8
— Great
71%
The Last Man on Earth
4,438 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,074 votes
8
— Great
80%
Alias
3,602 votes
8
— Great
77%
Humans
3,641 votes
8
— Great
77%
Haven
3,614 votes
8
— Great
72%
Snowpiercer
3,649 votes
8
— Great
78%
Into the Badlands
3,365 votes
8
— Great
87%
Anne with an E
3,074 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,324 votes
8
— Great
73%
Colony
3,164 votes
8
— Great
77%
Masters of Sex
2,864 votes
8
— Great
73%
The 4400
2,863 votes
8
— Great
75%
The Alienist
2,690 votes
8
— Great
84%
Generation Kill
2,355 votes
8
— Great
73%
Castle Rock
2,412 votes
8
— Great
76%
The Affair
2,143 votes
8
— Great
80%
The Young Pope
2,033 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup