trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristi G
VIP
OG
12
19
followers
Amsterdam, Netherlands
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Godfather
28,454 votes
9
— Superb
87%
The Godfather: Part II
17,985 votes
9
— Superb
85%
Parasite
34,020 votes
9
— Superb
84%
Night and Fog
431 votes
9
— Superb
82%
I Don't Want to Go Back Alone
272 votes
9
— Superb
81%
La Haine
3,619 votes
9
— Superb
81%
The Sixth Sense
21,265 votes
9
— Superb
80%
American Beauty
18,939 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,580 votes
9
— Superb
80%
Short Term 12
2,797 votes
9
— Superb
79%
Raise the Red Lantern
556 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,866 votes
9
— Superb
79%
Wild Strawberries
1,287 votes
9
— Superb
78%
8½
1,563 votes
9
— Superb
78%
Moonrise Kingdom
8,613 votes
9
— Superb
78%
Looking: The Movie
723 votes
9
— Superb
77%
Amour
1,773 votes
9
— Superb
77%
Before Midnight
4,162 votes
9
— Superb
76%
Polisse
556 votes
9
— Superb
76%
The Others
9,492 votes
9
— Superb
76%
Being John Malkovich
7,103 votes
9
— Superb
76%
Videograms of a Revolution
11 votes
9
— Superb
76%
Dimensions of Dialogue
119 votes
9
— Superb
76%
The House Is Black
117 votes
9
— Superb
75%
Rushmore
3,607 votes
9
— Superb
75%
Poor Things
8,828 votes
9
— Superb
74%
The Discreet Charm of the Bourgeoisie
663 votes
9
— Superb
74%
Coherence
6,997 votes
9
— Superb
74%
The Moromete Family
25 votes
9
— Superb
74%
Man Bites Dog
878 votes
9
— Superb
73%
2046
952 votes
9
— Superb
73%
Decision to Leave
1,937 votes
9
— Superb
71%
8 Women
588 votes
9
— Superb
70%
Under the Sand
116 votes
9
— Superb
70%
Away We Go
838 votes
9
— Superb
69%
Holy Motors
1,214 votes
9
— Superb
69%
The Zone of Interest
3,395 votes
9
— Superb
69%
A Serious Man
2,843 votes
9
— Superb
67%
Storytelling
177 votes
9
— Superb
66%
Sitcom
78 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup