trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
crxssed
2
followers
England
21
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
41
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,917 votes
7
— Good
80%
Logan
60,808 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,364 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,578 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,320 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,423 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,697 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,783 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,464 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,823 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,005 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,741 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,156 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,538 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,725 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,547 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,495 votes
7
— Good
65%
Spider-Man 3
20,791 votes
7
— Good
69%
Barbie
19,406 votes
7
— Good
76%
American Psycho
18,547 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,242 votes
7
— Good
87%
Your Name.
15,010 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,103 votes
7
— Good
84%
Howl's Moving Castle
14,704 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,608 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,917 votes
7
— Good
82%
My Neighbor Totoro
13,290 votes
7
— Good
73%
Prey
12,744 votes
7
— Good
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,967 votes
7
— Good
73%
Rush Hour
10,454 votes
7
— Good
80%
Kiki's Delivery Service
6,538 votes
7
— Good
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,321 votes
7
— Good
71%
Captain Underpants: The First Epic Movie
5,780 votes
7
— Good
64%
Chaos Walking
5,591 votes
7
— Good
77%
WarGames
4,885 votes
7
— Good
82%
Perfect Blue
4,102 votes
7
— Good
67%
Bean
3,406 votes
7
— Good
69%
Stan Lee
225 votes
7
— Good
74%
Wizards of Waverly Place: Wizard School
77 votes
7
— Good
78%
Cliffside
14 votes
7
— Good
0%
Natsuki: The Movie (Life in Japan Documentary)
0 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup