trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ronald Tér
0
followers
Veszprém
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
220
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
88%
The Dark Knight
74,796 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,186 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,522 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,614 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,505 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,697 votes
9
— Superb
82%
The Princess Bride
12,014 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,845 votes
8
— Great
81%
A Beautiful Mind
18,103 votes
7
— Good
81%
The Martian
51,745 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,240 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,579 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,896 votes
9
— Superb
80%
Time of the Gypsies
386 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,743 votes
8
— Great
80%
Star Trek
23,215 votes
8
— Great
80%
2001: A Space Odyssey
15,769 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,998 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,386 votes
8
— Great
79%
Her
23,185 votes
9
— Superb
79%
Star Trek: First Contact
5,282 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,129 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon 2
19,093 votes
9
— Superb
79%
Star Trek II: The Wrath of Khan
4,998 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,264 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,774 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,071 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,831 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,525 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,896 votes
9
— Superb
78%
Star Trek Into Darkness
23,344 votes
8
— Great
77%
The Wave
3,556 votes
7
— Good
77%
A Star Is Born
18,813 votes
8
— Great
77%
Life of Pi
17,583 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
18,803 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,807 votes
9
— Superb
77%
The Abyss
6,226 votes
6
— Fair
77%
The Meaning of Life
3,583 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
30,753 votes
8
— Great
77%
The Flight of Dragons
161 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
28,074 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,898 votes
7
— Good
77%
Fury
18,882 votes
8
— Great
76%
300
25,145 votes
7
— Good
76%
Star Trek IV: The Voyage Home
3,994 votes
8
— Great
76%
The Terminal
12,682 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,958 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,542 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,403 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,372 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,721 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,745 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,262 votes
9
— Superb
76%
28 Days Later
14,137 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,786 votes
8
— Great
76%
Army of Darkness
5,992 votes
9
— Superb
76%
The Time Machine
1,264 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,483 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
33,591 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,239 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup