trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dessie
0
followers
Coimbra, Coimbra
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Back to the Future
39,280 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
34,116 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
28,778 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
28,157 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Whiplash
24,852 votes
10
— Totally Ninja!
77%
La La Land
24,849 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Her
23,232 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
22,959 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Social Network
21,744 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Oppenheimer
21,529 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Big Lebowski
20,488 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Prisoners
19,766 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Hot Fuzz
17,005 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 4
16,510 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Creed
16,337 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Amélie
14,661 votes
10
— Totally Ninja!
80%
About Time
14,558 votes
10
— Totally Ninja!
88%
12 Angry Men
12,641 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pianist
12,620 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Psycho
11,539 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Uncut Gems
10,647 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
10,512 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lost in Translation
10,494 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Bee Movie
8,180 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Grave of the Fireflies
7,275 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaiden
6,095 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Father
5,911 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Babylon
5,633 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Another Round
5,601 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Memories of Murder
5,080 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Before Sunset
5,029 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Florida Project
4,714 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Planes, Trains and Automobiles
4,618 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Singin' in the Rain
4,387 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Past Lives
4,048 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Aftersun
2,663 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Won't You Be My Neighbor?
1,484 votes
10
— Totally Ninja!
67%
After Yang
1,188 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Lilya 4-ever
700 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Web
36 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup