trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Shusuu
5
followers
Raftel
21
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
18,767 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,369 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,214 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,342 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,522 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,149 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,774 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Bridal Mask
98 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Future Boy Conan
187 votes
7
— Good
83%
The Disastrous Life of Saiki K.
868 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,718 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,601 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Parasyte -the maxim-
2,938 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ouran High School Host Club
1,107 votes
9
— Superb
81%
Skip Beat!
186 votes
10
— Totally Ninja!
80%
God's Gift - 14 Days
57 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angry Mom
109 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Yona of the Dawn
568 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Noragami
1,731 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,901 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Boys Over Flowers
246 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Liar Game
170 votes
10
— Totally Ninja!
78%
HANA-KIMI
175 votes
9
— Superb
78%
Who Are You: School 2015
288 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,697 votes
9
— Superb
77%
My Little Pony: Friendship Is Magic
1,084 votes
8
— Great
77%
You Are All Surrounded
183 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The King 2 Hearts
124 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Black Butler
959 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nobunaga Concerto
36 votes
9
— Superb
76%
Gu Family Book
141 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Blue Exorcist
1,846 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Neuro: Supernatural Detective
33 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Ghost Hunt
166 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Special A
156 votes
9
— Superb
72%
Pandora Hearts
174 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Yumeiro Patissiere
29 votes
9
— Superb
71%
Scrapped Princess
132 votes
8
— Great
71%
Vampire Knight
557 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Zakuro
45 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Wallflower
95 votes
8
— Great
69%
Modern Farmer
43 votes
8
— Great
68%
Code:Breaker
239 votes
9
— Superb
68%
Earl and Fairy
48 votes
8
— Great
67%
Switch Girl!!
51 votes
9
— Superb
58%
Zombie-Loan
114 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup