trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ehdward
5
followers
Les Essarts-le-Roi
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,907 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,060 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,772 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,070 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,317 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,718 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,937 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,419 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,910 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,361 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,407 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,189 votes
6
— Fair
87%
Death Note
15,713 votes
6
— Fair
85%
Narcos
14,848 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,197 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,053 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,620 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,362 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
10,975 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,645 votes
8
— Great
76%
You
10,116 votes
6
— Fair
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,323 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,082 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
6,747 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Disenchantment
5,382 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
4,954 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,869 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,697 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sword Art Online
4,680 votes
6
— Fair
71%
Shadowhunters
4,299 votes
2
— Terrible
88%
Steins;Gate
4,146 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,843 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,661 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,466 votes
4
— Poor
77%
The Seven Deadly Sins
2,921 votes
7
— Good
85%
Mob Psycho 100
2,846 votes
9
— Superb
84%
Samurai Champloo
2,751 votes
9
— Superb
79%
The Promised Neverland
2,390 votes
8
— Great
78%
No Game No Life
2,358 votes
7
— Good
70%
The Secret Circle
2,258 votes
2
— Terrible
76%
Akame ga Kill!
2,240 votes
7
— Good
85%
Vinland Saga
2,133 votes
9
— Superb
85%
Your lie in April
2,121 votes
7
— Good
79%
Kill la Kill
2,121 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,116 votes
8
— Great
84%
Gurren Lagann
2,105 votes
9
— Superb
71%
High School of the Dead
2,060 votes
6
— Fair
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,958 votes
9
— Superb
75%
Devilman Crybaby
1,936 votes
8
— Great
71%
The Society
1,926 votes
5
— Meh
77%
Angel Beats!
1,914 votes
4
— Poor
64%
Cursed
1,831 votes
4
— Poor
84%
Made in Abyss
1,681 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,640 votes
5
— Meh
72%
Swamp Thing
1,634 votes
7
— Good
79%
The Rising of the Shield Hero
1,496 votes
7
— Good
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,479 votes
9
— Superb
75%
DARLING in the FRANXX
1,236 votes
7
— Good
77%
Beastars
1,185 votes
8
— Great
78%
Claymore
1,127 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup