Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ivonne Franco
4
Followers
4
Following
Santo Domingo
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
John Wick
52,790 votes
8
— Great
80%
Inside Out
46,167 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,727 votes
8
— Great
75%
Finding Dory
30,806 votes
8
— Great
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,735 votes
8
— Great
76%
The Conjuring
19,451 votes
8
— Great
72%
Don't Breathe
17,520 votes
8
— Great
69%
Underworld: Blood Wars
13,953 votes
8
— Great
70%
Mechanic: Resurrection
13,934 votes
8
— Great
67%
The Witch
13,740 votes
8
— Great
64%
Fifty Shades Darker
13,343 votes
8
— Great
80%
The King's Speech
13,049 votes
8
— Great
69%
Ice Age: Collision Course
11,517 votes
8
— Great
60%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
9,967 votes
8
— Great
74%
Pete's Dragon
8,164 votes
8
— Great
60%
Rings
6,471 votes
8
— Great
64%
Pride and Prejudice and Zombies
5,078 votes
8
— Great
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,323 votes
8
— Great
74%
Justice League Dark
3,940 votes
8
— Great
69%
My Big Fat Greek Wedding
3,807 votes
8
— Great
79%
Batman: Under the Red Hood
3,637 votes
8
— Great
74%
Justice League: War
3,117 votes
8
— Great
73%
Justice League vs. Teen Titans
2,983 votes
8
— Great
72%
Batman: Bad Blood
2,851 votes
8
— Great
71%
Son of Batman
2,537 votes
8
— Great
74%
Teen Titans: The Judas Contract
2,433 votes
8
— Great
76%
Justice League: Doom
2,272 votes
8
— Great
72%
Justice League: Gods and Monsters
1,980 votes
8
— Great
73%
Justice League: Crisis on Two Earths
1,935 votes
8
— Great
71%
Superman/Batman: Apocalypse
1,786 votes
8
— Great
69%
Batman: Gotham Knight
1,611 votes
8
— Great
69%
Justice League: The New Frontier
1,505 votes
8
— Great
72%
Wonder Woman
1,432 votes
8
— Great
67%
Beauty and the Beast
1,430 votes
8
— Great
70%
Superman: Unbound
1,287 votes
8
— Great
67%
Green Lantern: Emerald Knights
1,279 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch