trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ilyes
8
followers
Algeria
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
184
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,141 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,474 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,502 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,146 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,333 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,582 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,157 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,818 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,005 votes
8
— Great
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
595 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,100 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,750 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,153 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,222 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,728 votes
8
— Great
87%
Yes Minister
462 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,660 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,415 votes
8
— Great
86%
Top Gear
7,225 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,091 votes
9
— Superb
86%
Dekalog
309 votes
8
— Great
86%
The Office
27,286 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,473 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,544 votes
9
— Superb
86%
Yes, Prime Minister
382 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,667 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,077 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,378 votes
8
— Great
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,410 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,922 votes
8
— Great
86%
Peep Show
2,228 votes
8
— Great
86%
Mushi-Shi
810 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,133 votes
9
— Superb
85%
Blackadder
2,393 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Boston Legal
2,223 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,904 votes
8
— Great
85%
Your lie in April
2,124 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,055 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,092 votes
8
— Great
85%
House
29,907 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,944 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,730 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,406 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,291 votes
8
— Great
85%
The Bridge
2,736 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,229 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,448 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,656 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,590 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,109 votes
8
— Great
85%
Pride and Prejudice
1,370 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,295 votes
8
— Great
85%
Justified
6,413 votes
8
— Great
85%
I'm Alan Partridge
480 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,097 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,126 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,462 votes
8
— Great
84%
Samurai Champloo
2,752 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup