trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
eloy86
VIP
8
33
followers
İstanbul
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
441
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
85%
Se7en
34,255 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
26,224 votes
7
— Good
85%
The Dreams of Others
2 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,603 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,141 votes
7
— Good
82%
Like Stars on Earth
1,873 votes
7
— Good
81%
Ip Man
6,869 votes
7
— Good
80%
The Chaos Class Is on Vacation
150 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,849 votes
7
— Good
80%
About Time
14,473 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
32,630 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,352 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,169 votes
7
— Good
80%
Cowboy Bebop: The Movie
2,119 votes
7
— Good
80%
Chris Rea: Live at Baloise session 2017
2 votes
7
— Good
79%
Kubo and the Two Strings
12,044 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,876 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,363 votes
7
— Good
79%
The Breadwinner
1,429 votes
7
— Good
78%
Call Me by Your Name
10,281 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,429 votes
7
— Good
78%
1001 Inventions and the Library of Secrets
15 votes
7
— Good
78%
The Untouchables
6,619 votes
7
— Good
78%
If Anything Happens I Love You
1,341 votes
7
— Good
78%
Jaws
13,965 votes
7
— Good
78%
Thirteen Lives
2,713 votes
7
— Good
78%
The Twelve Tasks of Asterix
1,377 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,308 votes
7
— Good
78%
Marriage Story
9,171 votes
7
— Good
78%
Past Lives
3,936 votes
7
— Good
78%
Our Family
75 votes
7
— Good
77%
Enemy at the Gates
6,138 votes
7
— Good
77%
Ata Demirer: Tek Kişilik Dev Kadro
46 votes
7
— Good
77%
A Star Is Born
18,772 votes
7
— Good
77%
Hotel Mumbai
3,844 votes
7
— Good
77%
Crouching Tiger, Hidden Dragon
5,848 votes
7
— Good
77%
Sully
20,383 votes
7
— Good
77%
Sound of Metal
4,556 votes
7
— Good
77%
Minority Report
17,479 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,629 votes
7
— Good
77%
Yu Ming Is Ainm Dom
7 votes
7
— Good
77%
The Body
1,783 votes
7
— Good
76%
300
25,068 votes
7
— Good
76%
Borrowed Time
346 votes
7
— Good
76%
Burrow
634 votes
7
— Good
76%
tick, tick... BOOM!
3,367 votes
7
— Good
76%
Touch of Evil
1,392 votes
7
— Good
76%
The Machinist
8,818 votes
7
— Good
76%
Salak Milyoner
74 votes
7
— Good
76%
The Last of the Mohicans
4,208 votes
7
— Good
76%
Churchill and the Cabinet War Rooms
3 votes
7
— Good
76%
Clarissa
3 votes
7
— Good
76%
Onward
11,809 votes
7
— Good
76%
Good Morning, Vietnam
4,755 votes
7
— Good
76%
The Terminal
12,636 votes
7
— Good
76%
Moneyball
10,408 votes
7
— Good
76%
Stargate: The Ark of Truth
1,873 votes
7
— Good
76%
The Others
9,452 votes
7
— Good
76%
The Day the Earth Stood Still
1,721 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,820 votes
7
— Good
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup