trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hamma
1
follower
Iraq
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,313 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,454 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,848 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,080 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,433 votes
9
— Superb
85%
House
29,980 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,485 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,128 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,510 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,934 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,120 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,734 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,280 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,784 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,310 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,025 votes
6
— Fair
81%
Marvel's The Punisher
10,828 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,130 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,923 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,758 votes
9
— Superb
82%
Naruto
6,584 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,197 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,490 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dragon Ball
4,743 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,732 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Tokyo Ghoul
3,480 votes
3
— Bad
80%
Dragon Ball Super
3,185 votes
9
— Superb
77%
The Seven Deadly Sins
2,934 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,933 votes
7
— Good
85%
Mob Psycho 100
2,867 votes
6
— Fair
79%
Death Parade
2,061 votes
7
— Good
78%
And Then There Were None
2,042 votes
3
— Bad
77%
Angel Beats!
1,918 votes
8
— Great
82%
Hellsing Ultimate
1,587 votes
5
— Meh
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
3
— Bad
82%
Tom and Jerry
1,239 votes
6
— Fair
75%
91 Days
619 votes
3
— Bad
71%
WATAMOTE
483 votes
5
— Meh
81%
Kaiji
284 votes
8
— Great
75%
Akagi
90 votes
7
— Good
79%
Inside the Human Body
37 votes
7
— Good
54%
The Sword and Chess of Death
5 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup