trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
EssenSlug
VIP
2
3
followers
Denmark
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
154
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,577 votes
6
— Fair
92%
Breaking Bad
97,724 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,939 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,195 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,279 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,619 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
85%
Friends
41,519 votes
3
— Bad
75%
Arrow
32,002 votes
2
— Terrible
88%
Rick and Morty
29,596 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,941 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,534 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,931 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,226 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,979 votes
4
— Poor
84%
The Boys
24,530 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,338 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,175 votes
2
— Terrible
79%
Orange Is the New Black
23,011 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,716 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,562 votes
5
— Meh
84%
Community
20,327 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,109 votes
4
— Poor
78%
Squid Game
19,835 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,563 votes
6
— Fair
78%
Family Guy
18,914 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,788 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,718 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,171 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,971 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,329 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,849 votes
6
— Fair
80%
Loki
15,799 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,914 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,887 votes
4
— Poor
79%
Grey's Anatomy
14,813 votes
6
— Fair
87%
Attack on Titan
14,365 votes
4
— Poor
82%
The Good Place
13,810 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,738 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,730 votes
5
— Meh
85%
The Last of Us
13,609 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,124 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,311 votes
7
— Good
90%
Arcane
10,997 votes
6
— Fair
81%
Marvel's The Punisher
10,867 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,243 votes
4
— Poor
82%
House of the Dragon
10,232 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,826 votes
3
— Bad
73%
Moon Knight
9,635 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,413 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,268 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,829 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,629 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,176 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,159 votes
6
— Fair
88%
Gravity Falls
8,004 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,436 votes
2
— Terrible
69%
Obi-Wan Kenobi
7,275 votes
3
— Bad
69%
The Book of Boba Fett
7,164 votes
2
— Terrible
70%
Marvel's The Defenders
7,164 votes
6
— Fair
87%
Adventure Time
7,069 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup