trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Fabilianus
0
followers
sweden
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,905 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,656 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,738 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,625 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
42,693 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,008 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
36,009 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
32,746 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,272 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,703 votes
9
— Superb
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,700 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,393 votes
9
— Superb
74%
Brave
24,127 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,495 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,900 votes
9
— Superb
80%
Soul
17,745 votes
9
— Superb
80%
The Nightmare Before Christmas
17,079 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,436 votes
9
— Superb
76%
Zodiac
16,245 votes
9
— Superb
80%
Mulan
15,480 votes
9
— Superb
76%
BlacKkKlansman
13,932 votes
9
— Superb
79%
The Breakfast Club
13,436 votes
9
— Superb
84%
The Pianist
12,619 votes
9
— Superb
70%
Angels & Demons
11,052 votes
9
— Superb
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,637 votes
9
— Superb
85%
Grave of the Fireflies
7,275 votes
9
— Superb
76%
Treasure Planet
6,533 votes
9
— Superb
77%
The Trial of the Chicago 7
5,975 votes
9
— Superb
81%
Nausicaä of the Valley of the Wind
5,361 votes
9
— Superb
74%
The Prince of Egypt
4,865 votes
9
— Superb
76%
Good Morning, Vietnam
4,773 votes
9
— Superb
76%
The Two Popes
4,588 votes
9
— Superb
77%
Letters from Iwo Jima
2,782 votes
9
— Superb
70%
The Rescuers Down Under
2,184 votes
9
— Superb
83%
Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom
841 votes
9
— Superb
75%
Evil
481 votes
9
— Superb
77%
Louis Theroux: The Most Hated Family in America
158 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup