trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
FinFan
187
followers
Home
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
73
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
The World at War
442 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,143 votes
9
— Superb
88%
When We Left Earth: The NASA Missions
57 votes
9
— Superb
88%
Batman: The Animated Series
3,154 votes
9
— Superb
87%
The Vietnam War
561 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,146 votes
9
— Superb
85%
The Planets
174 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,686 votes
9
— Superb
83%
From the Earth to the Moon
308 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,130 votes
9
— Superb
82%
Tom and Jerry
1,240 votes
9
— Superb
82%
Shark
31 votes
9
— Superb
82%
Mayday
443 votes
9
— Superb
82%
The Living Planet
34 votes
9
— Superb
81%
Life
1,760 votes
9
— Superb
81%
Metal Evolution
92 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,848 votes
9
— Superb
81%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
394 votes
9
— Superb
80%
Tron: Uprising
658 votes
9
— Superb
79%
Disney Animated Shorts
75 votes
9
— Superb
79%
Light & Magic
214 votes
9
— Superb
79%
Extras
1,654 votes
9
— Superb
79%
State of Play
316 votes
9
— Superb
79%
The Addams Family
624 votes
9
— Superb
79%
Married... with Children
3,450 votes
9
— Superb
78%
James May's Cars of the People
81 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,498 votes
9
— Superb
78%
Attenborough: 60 Years in the Wild
41 votes
9
— Superb
78%
Jesse Stone
46 votes
9
— Superb
78%
Star Wars Rebels
3,421 votes
9
— Superb
78%
Disney Gallery: The Mandalorian
256 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,892 votes
9
— Superb
77%
The Age of Aerospace
9 votes
9
— Superb
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,694 votes
9
— Superb
77%
Dirty Money
495 votes
9
— Superb
77%
The Rockford Files
201 votes
9
— Superb
76%
Maigret
242 votes
9
— Superb
76%
Moonlighting
579 votes
9
— Superb
76%
The Pink Panther
365 votes
9
— Superb
75%
The Alienist
2,721 votes
9
— Superb
75%
The Company
135 votes
9
— Superb
75%
Awake
1,761 votes
9
— Superb
75%
The Munsters
405 votes
9
— Superb
75%
Earth's Great Rivers
23 votes
9
— Superb
75%
For the Love of Cars
13 votes
9
— Superb
75%
Waco
937 votes
9
— Superb
75%
Early Edition
343 votes
9
— Superb
74%
Home Improvement
1,967 votes
9
— Superb
74%
Thunderbirds
169 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… Man
156 votes
9
— Superb
72%
FlashForward
3,548 votes
9
— Superb
72%
Batman
717 votes
9
— Superb
71%
Starsky & Hutch
204 votes
9
— Superb
71%
Quincy, M.E.
127 votes
9
— Superb
70%
The Muppets
462 votes
9
— Superb
69%
Blunt Talk
298 votes
9
— Superb
69%
Race to Perfection
30 votes
9
— Superb
68%
Jay Leno's Garage
18 votes
9
— Superb
68%
Jeremiah
167 votes
9
— Superb
68%
Wild West: America's Great Frontier
8 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup