Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Fischey
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
77
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
Fight Club
51,236 votes
7
— Good
82%
Deadpool
112,622 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
29,892 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
27,102 votes
7
— Good
81%
Free Solo
3,880 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,815 votes
7
— Good
80%
Aladdin
23,472 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,060 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,963 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,781 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,440 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
32,309 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
33,472 votes
7
— Good
77%
Wreck-It Ralph
29,014 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,608 votes
7
— Good
77%
The Last Samurai
11,578 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,884 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,763 votes
7
— Good
77%
Fury
19,326 votes
7
— Good
76%
The Batman
27,619 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,804 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,174 votes
7
— Good
75%
Sicario
24,465 votes
7
— Good
75%
Clue
4,103 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
34,219 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,995 votes
7
— Good
74%
X-Men
22,845 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,406 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,390 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,968 votes
7
— Good
74%
Creed II
9,452 votes
7
— Good
73%
The Aviator
6,931 votes
7
— Good
73%
Free Guy
24,325 votes
7
— Good
73%
Real Steel
13,230 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,548 votes
7
— Good
72%
Rocky IV
6,408 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
25,094 votes
7
— Good
72%
Dredd
13,407 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,047 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,247 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,800 votes
7
— Good
72%
Oblivion
22,098 votes
7
— Good
72%
Rocky Balboa
5,257 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,071 votes
7
— Good
71%
Once Upon a Deadpool
1,603 votes
7
— Good
71%
Rocky III
6,071 votes
7
— Good
71%
The Chronicles of Riddick
8,664 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,724 votes
7
— Good
71%
The Peanuts Movie
5,582 votes
7
— Good
71%
The Bob's Burgers Movie
1,571 votes
7
— Good
71%
The Lego Movie 2: The Second Part
6,762 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,382 votes
7
— Good
70%
Ace Ventura: Pet Detective
10,924 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,954 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,688 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,766 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,201 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,572 votes
7
— Good
69%
Spirited
3,380 votes
7
— Good
68%
Riddick
10,163 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch