trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Leonid Dyatlov
VIP
5
followers
Ukraine, Lviv
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,638
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
26
27
28
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,929 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended)
1,918 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,582 votes
9
— Superb
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,057 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
28,435 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,767 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,767 votes
10
— Totally Ninja!
88%
12 Angry Men
12,602 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Schindler's List
20,987 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,549 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,811 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,018 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
23,942 votes
7
— Good
86%
WWE Money in the Bank 2011
25 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
43,501 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
36,989 votes
9
— Superb
86%
The Green Mile
26,469 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,173 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,736 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,143 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,368 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,159 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Intouchables
19,703 votes
9
— Superb
85%
GoodFellas
20,540 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,482 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,387 votes
9
— Superb
85%
The Good, the Bad and the Ugly
11,096 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Saving Private Ryan
26,331 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,615 votes
9
— Superb
85%
Parasite
34,000 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
32,645 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,364 votes
9
— Superb
85%
Tyson Fury vs. Oleksandr Usyk
10 votes
9
— Superb
85%
Mare Nostrum
2 votes
9
— Superb
85%
Episodes: Ukraine at The World Cup
2 votes
9
— Superb
84%
Star Wars
41,852 votes
9
— Superb
84%
American History X
20,227 votes
8
— Great
84%
Seven Samurai
4,406 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
24,772 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,126 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,406 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
40,600 votes
9
— Superb
84%
The Usual Suspects
18,669 votes
9
— Superb
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
12,821 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,846 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pianist
12,577 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,780 votes
9
— Superb
84%
20 Days in Mariupol
574 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,596 votes
8
— Great
84%
Coco
31,624 votes
9
— Superb
84%
Alien
27,292 votes
8
— Great
84%
Piper
2,959 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,250 votes
9
— Superb
83%
The Prestige
29,275 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Klaus
7,626 votes
9
— Superb
83%
Good Will Hunting
21,352 votes
7
— Good
83%
Memento
25,881 votes
9
— Superb
83%
Oldboy
13,457 votes
9
— Superb
83%
The Departed
25,332 votes
8
— Great
83%
Witness for the Prosecution
1,810 votes
9
— Superb
1
2
3
26
27
28
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup