trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Francisco
11
followers
Porto
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
127
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,497 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
97,635 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,914 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,148 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,129 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,253 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,592 votes
8
— Great
85%
Friends
41,491 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,995 votes
7
— Good
85%
House
30,027 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,563 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,903 votes
8
— Great
86%
The Office
27,514 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,769 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,915 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,549 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,398 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,200 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,963 votes
7
— Good
84%
Suits
24,323 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,157 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,098 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,438 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,699 votes
8
— Great
84%
Community
20,313 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,101 votes
7
— Good
84%
South Park
19,273 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,771 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,830 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,142 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,907 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,344 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,799 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,729 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,704 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,581 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,117 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,028 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,915 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,485 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,416 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,223 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,978 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,857 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,241 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,822 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,409 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,258 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,818 votes
6
— Fair
85%
One-Punch Man
8,153 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,829 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Marvel's The Defenders
7,160 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,927 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
6,787 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,776 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,605 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,467 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,279 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,217 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,140 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup