trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alexus
24
followers
USA
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
256
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
79%
The Walking Dead
65,726 votes
2
— Terrible
85%
Stranger Things
52,835 votes
4
— Poor
79%
Orange Is the New Black
22,949 votes
4
— Poor
77%
The 100
20,077 votes
5
— Meh
87%
Death Note
15,728 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,439 votes
2
— Terrible
87%
Attack on Titan
14,222 votes
6
— Fair
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,415 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,888 votes
2
— Terrible
85%
One-Punch Man
8,092 votes
7
— Good
76%
Gossip Girl
7,195 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
The Crown
7,184 votes
5
— Meh
77%
Revenge
7,088 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,962 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sword Art Online
4,682 votes
4
— Poor
76%
Santa Clarita Diet
4,586 votes
4
— Poor
70%
The Shannara Chronicles
4,176 votes
6
— Fair
75%
Tokyo Ghoul
3,469 votes
7
— Good
76%
Never Have I Ever
3,041 votes
9
— Superb
66%
The Rain
2,743 votes
5
— Meh
77%
Reign
2,697 votes
5
— Meh
70%
Scream: The TV Series
2,443 votes
3
— Bad
78%
No Game No Life
2,359 votes
2
— Terrible
73%
3%
2,275 votes
7
— Good
70%
The Secret Circle
2,260 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Assassination Classroom
2,139 votes
5
— Meh
74%
Another
2,138 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Your lie in April
2,124 votes
4
— Poor
87%
Haikyu!!
2,020 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Psycho-Pass
1,894 votes
2
— Terrible
75%
The Future Diary
1,848 votes
5
— Meh
76%
Blue Exorcist
1,839 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,722 votes
8
— Great
86%
Goblin
1,506 votes
4
— Poor
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
7
— Good
71%
Deadman Wonderland
1,401 votes
7
— Good
79%
Black Lagoon
1,372 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,160 votes
7
— Good
84%
Yuri!!! on Ice
1,158 votes
4
— Poor
82%
Kuroko's Basketball
1,119 votes
2
— Terrible
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
6
— Fair
78%
Log Horizon
1,060 votes
2
— Terrible
83%
Descendants of the Sun
1,048 votes
8
— Great
75%
Charlotte
1,044 votes
2
— Terrible
81%
What's Wrong With Secretary Kim
998 votes
9
— Superb
72%
Kabaneri of the Iron Fortress
936 votes
7
— Good
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
897 votes
4
— Poor
81%
W
866 votes
6
— Fair
79%
Bungo Stray Dogs
844 votes
6
— Fair
74%
Seraph of the End
838 votes
6
— Fair
77%
Voltron: Legendary Defender
835 votes
5
— Meh
79%
My Love from Another Star
829 votes
8
— Great
79%
Maid Sama!
791 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
ReLIFE
789 votes
4
— Poor
74%
Boys Over Flowers (KR)
771 votes
5
— Meh
73%
The Heirs
768 votes
7
— Good
78%
Hyouka
733 votes
5
— Meh
84%
Meteor Garden
728 votes
5
— Meh
79%
Little Witch Academia
726 votes
6
— Fair
73%
Beyond the Boundary
668 votes
1
— Weak Sauce :(
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup