trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tobias Kochs
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,130 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,502 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,984 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,799 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,153 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,659 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,356 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,942 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Bridge
2,736 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,829 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Crime Scene Cleaner
498 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,097 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,947 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,981 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,096 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,798 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,449 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,729 votes
9
— Superb
82%
Unbelievable
3,479 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,793 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,308 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,632 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,103 votes
9
— Superb
80%
NCIS
7,713 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Final Space
3,030 votes
9
— Superb
80%
Angel
3,822 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
60,949 votes
10
— Bazinga!
79%
Godless
2,780 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,428 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,619 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,843 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,094 votes
7
— Good
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,671 votes
8
— Great
75%
The Alienist
2,707 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,887 votes
6
— Fair
75%
NCIS: Los Angeles
3,672 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,928 votes
6
— Fair
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,176 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,093 votes
7
— Good
73%
Love
2,276 votes
9
— Superb
71%
Catching Killers
322 votes
9
— Superb
71%
Defiance
4,340 votes
7
— Good
71%
Boruto: Naruto Next Generations
1,148 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,418 votes
4
— Poor
70%
Marvel's The Defenders
7,129 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,678 votes
7
— Good
64%
Red Rose
381 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup