Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
mrg
0
Followers
0
Following
Neverland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
206
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
134,645 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
100,809 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
67,097 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
62,381 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
55,100 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,691 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,968 votes
8
— Great
81%
Lost
33,703 votes
8
— Great
85%
House
30,806 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,717 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,580 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,429 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,744 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,574 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,049 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,774 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,678 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,758 votes
8
— Great
81%
Prison Break
23,499 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,371 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,225 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,705 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,891 votes
7
— Good
78%
The Witcher
20,217 votes
8
— Great
84%
South Park
19,777 votes
8
— Great
86%
Dark
17,850 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,499 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
17,119 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
17,061 votes
9
— Superb
87%
Death Note
16,497 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,385 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,168 votes
8
— Great
85%
Shameless
15,085 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,833 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,434 votes
8
— Great
80%
Sex Education
14,235 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,949 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,459 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,390 votes
6
— Fair
83%
Ozark
13,381 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,851 votes
5
— Meh
86%
Ted Lasso
12,768 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,731 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,712 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,618 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,613 votes
8
— Great
79%
Wednesday
12,039 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,726 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,519 votes
7
— Good
81%
24
11,449 votes
8
— Great
82%
Californication
11,413 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,376 votes
6
— Fair
81%
Marvel's The Punisher
11,201 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
10,181 votes
8
— Great
69%
Fear the Walking Dead
9,477 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,282 votes
9
— Superb
84%
Invincible
9,160 votes
8
— Great
61%
Marvel's Iron Fist
8,996 votes
5
— Meh
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,699 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,474 votes
8
— Great
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch