trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
glenn485
VIP
4
15
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
178
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,056 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,573 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,904 votes
9
— Superb
87%
Fawlty Towers
2,912 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,066 votes
9
— Superb
86%
Basta
70 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,264 votes
9
— Superb
84%
Community
20,214 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,950 votes
8
— Great
84%
Suits
24,193 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,044 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,874 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,485 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,645 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,374 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,657 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,234 votes
8
— Great
81%
The Inbetweeners
3,288 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,715 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,655 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,398 votes
9
— Superb
80%
My Name
1,676 votes
8
— Great
80%
Crimi Clowns
43 votes
8
— Great
80%
Loki
15,597 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
5,999 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,882 votes
9
— Superb
80%
Prehistoric Planet
827 votes
8
— Great
80%
Scheire and the Creation
29 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,660 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,704 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,913 votes
9
— Superb
79%
Wauters vs. Waes
45 votes
8
— Great
79%
Dollhouse
4,134 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,464 votes
9
— Superb
78%
Nikita
4,319 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,255 votes
8
— Great
77%
The Fall of the House of Usher
3,023 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,197 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,052 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,909 votes
6
— Fair
77%
The 100
20,060 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,754 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,433 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,975 votes
8
— Great
77%
The Finder
1,211 votes
7
— Good
76%
Almost Human
5,376 votes
7
— Good
76%
The Good Guys
337 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,216 votes
6
— Fair
76%
The Haunting of Bly Manor
3,598 votes
8
— Great
76%
Red Band Society
676 votes
6
— Fair
76%
Pitch
431 votes
8
— Great
76%
Common Law
432 votes
8
— Great
75%
Geubels en de Belgen
14 votes
7
— Good
75%
Awake
1,761 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,609 votes
8
— Great
75%
The Night Shift
847 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,979 votes
7
— Good
75%
Graceland
1,234 votes
8
— Great
75%
Man Seeking Woman
840 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,917 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup