trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hescham
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
74%
Captain America: The First Avenger
41,058 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,364 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Raiders of the Lost Ark
25,139 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Intouchables
19,691 votes
10
— Totally Ninja!
74%
RED
13,550 votes
10
— Totally Ninja!
65%
300: Rise of an Empire
12,863 votes
9
— Superb
88%
12 Angry Men
12,568 votes
6
— Fair
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,146 votes
10
— Totally Ninja!
78%
A Man Called Otto
7,669 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Casablanca
7,413 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Dr. No
6,358 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,224 votes
9
— Superb
80%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1
4,099 votes
9
— Superb
70%
You Only Live Twice
4,040 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Justice League Dark
3,884 votes
9
— Superb
71%
The Spy Who Loved Me
3,678 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Batman: Under the Red Hood
3,533 votes
10
— Totally Ninja!
69%
For Your Eyes Only
3,513 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
3,324 votes
9
— Superb
74%
Justice League: War
3,047 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Justice League vs. Teen Titans
2,942 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Batman: Assault on Arkham
2,923 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Batman: Bad Blood
2,801 votes
9
— Superb
78%
Justice League Dark: Apokolips War
2,423 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Batman: Year One
2,410 votes
9
— Superb
72%
Batman: Hush
2,396 votes
9
— Superb
69%
Justice League: Throne of Atlantis
2,239 votes
6
— Fair
71%
Batman: Gotham by Gaslight
2,046 votes
8
— Great
69%
Injustice
1,715 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Batman: The Long Halloween, Part One
1,522 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Superman/Batman: Public Enemies
1,452 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Whatever Works
1,435 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Batman: The Long Halloween, Part Two
1,321 votes
3
— Bad
70%
Justice Society: World War II
1,127 votes
8
— Great
54%
9 Songs
793 votes
6
— Fair
64%
Legion of Super-Heroes
708 votes
9
— Superb
66%
Big Nothing
639 votes
9
— Superb
64%
5 Flights Up
626 votes
9
— Superb
66%
Batman: Death in the Family
537 votes
9
— Superb
72%
The Death and Return of Superman
505 votes
9
— Superb
55%
A Day to Die
451 votes
6
— Fair
60%
The Kangaroo Chronicles
331 votes
10
— Totally Ninja!
46%
Arthur & Merlin: Knights of Camelot
204 votes
8
— Great
49%
Barbarian Queen
133 votes
8
— Great
57%
The Kangaroo Conspiracy
83 votes
9
— Superb
59%
Naked
47 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup