trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ivan RJ
77
followers
Venezuela
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
69
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,098 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,770 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,891 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,949 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,109 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,634 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,084 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,067 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,664 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,454 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,201 votes
8
— Great
86%
Dark
17,025 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,612 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,204 votes
6
— Fair
76%
Once Upon a Time
14,866 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,184 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,060 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,802 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,350 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Teen Wolf
9,824 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,094 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Marvel's Iron Fist
8,795 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,761 votes
5
— Meh
68%
Revolution
7,632 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,420 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,388 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,379 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,237 votes
9
— Superb
73%
The Following
6,823 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Strain
6,652 votes
8
— Great
78%
Alice in Borderland
5,487 votes
9
— Superb
75%
Constantine
4,981 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Shadowhunters
4,307 votes
10
— Totally Ninja!
72%
FlashForward
3,543 votes
9
— Superb
78%
Into the Badlands
3,374 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Touch
3,117 votes
5
— Meh
71%
The Gifted
3,040 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Z Nation
3,026 votes
7
— Good
75%
Survivor
2,384 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Beauty and the Beast
2,157 votes
9
— Superb
70%
Dracula
1,958 votes
6
— Fair
73%
Salem
1,952 votes
8
— Great
74%
Xena: Warrior Princess
1,771 votes
6
— Fair
75%
Awake
1,761 votes
8
— Great
68%
The Voice
1,504 votes
9
— Superb
67%
The Purge
1,498 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Once Upon a Time in Wonderland
1,488 votes
6
— Fair
71%
Unforgettable
1,484 votes
8
— Great
65%
Camelot
1,394 votes
5
— Meh
70%
Hung
1,133 votes
4
— Poor
65%
The River
965 votes
9
— Superb
80%
Tron: Uprising
655 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ben 10: Ultimate Alien
517 votes
6
— Fair
58%
Rosemary's Baby
497 votes
4
— Poor
76%
Eyewitness
405 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Andromeda Strain
295 votes
8
— Great
61%
The Oscars
154 votes
5
— Meh
75%
Nicky Jam: El Ganador
95 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Aliados
26 votes
9
— Superb
56%
People's Choice Awards
19 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup