trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
David
1
follower
São João da Madeira, Portugal
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
60,981 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,852 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,222 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,795 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,097 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,136 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,913 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,646 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,882 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,684 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,444 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
3,998 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
3,954 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,905 votes
8
— Great
77%
Humans
3,656 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,638 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,121 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,895 votes
8
— Great
69%
Krypton
1,462 votes
8
— Great
79%
Black Lagoon
1,371 votes
8
— Great
77%
Human Target
1,297 votes
8
— Great
72%
Fate/Stay Night
945 votes
8
— Great
82%
Steins;Gate 0
891 votes
8
— Great
75%
Video Game High School
834 votes
8
— Great
69%
Black Bullet
607 votes
8
— Great
66%
Fate/Apocrypha
403 votes
8
— Great
79%
Katekyo Hitman Reborn!
324 votes
8
— Great
71%
Fate/Grand Order - Absolute Demonic Front: Babylonia
128 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup