Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
punk monk
0
Followers
0
Following
Burnaby, British Columbia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
101
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,666 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
100,833 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
67,110 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
55,119 votes
8
— Great
89%
Sherlock
48,266 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,704 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,977 votes
8
— Great
85%
House
30,813 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,722 votes
9
— Superb
86%
The Office
28,810 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,591 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,442 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,758 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,583 votes
9
— Superb
84%
Vikings
26,252 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,577 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,376 votes
10
— This is the Way.
84%
Marvel's Daredevil
23,230 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,708 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
20,900 votes
8
— Great
84%
Community
20,869 votes
8
— Great
77%
The 100
20,579 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,225 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
19,488 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,980 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,888 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,502 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
17,123 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
17,066 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
17,035 votes
7
— Good
80%
Loki
16,589 votes
9
— Superb
92%
The Wire
16,058 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,853 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,172 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
15,123 votes
8
— Great
85%
Shameless
15,094 votes
9
— Superb
77%
The Umbrella Academy
14,840 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,339 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,240 votes
8
— Great
83%
Ozark
13,390 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,742 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,585 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,575 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
12,044 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,735 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,629 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,592 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,521 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
11,205 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,626 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,161 votes
8
— Great
86%
Severance
9,789 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,674 votes
8
— Great
84%
Invincible
9,164 votes
9
— Superb
68%
Supergirl
8,659 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,551 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,513 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,477 votes
9
— Superb
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,314 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
8,009 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch