trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jim222001
VIP
6
194
followers
Long Island NY
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
122
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
100%
ROH: Death Before Dishonor XIV
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
NJPW G1 Climax 29: Day 17
2 votes
10
— Totally Ninja!
100%
ROH: All Star Extravaganza VIII
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
NJPW G1 Climax 29: Day 16
2 votes
10
— Totally Ninja!
100%
ROH: Best In The World
1 vote
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,920 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended)
1,904 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended)
1,904 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,528 votes
10
— Totally Ninja!
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,046 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
28,397 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,676 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,954 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Scoobynatural
40 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Pulp Fiction
43,429 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
36,939 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,293 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,104 votes
10
— Totally Ninja!
85%
GoodFellas
20,497 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Good, the Bad and the Ugly
11,073 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Saving Private Ryan
26,283 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Silence of the Lambs
28,577 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,326 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Star Wars
41,802 votes
10
— Totally Ninja!
85%
NJPW DOMINION 6.12
2 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,364 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
40,549 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Usual Suspects
18,646 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,588 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Alien
27,245 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
16,989 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Departed
25,302 votes
10
— Totally Ninja!
83%
NXT TakeOver: WarGames
28 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Raiders of the Lost Ark
25,142 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Aliens
20,160 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Psycho
11,497 votes
10
— Totally Ninja!
83%
AEW x NJPW Presents Forbidden Door
65 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,409 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,225 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,539 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Jurassic Park
32,587 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,245 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Up
38,850 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Casablanca
7,413 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,111 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Apocalypse Now
10,754 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
28,800 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
42,054 votes
10
— Totally Ninja!
81%
NXT TakeOver: Toronto 2019
20 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,418 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,652 votes
10
— Totally Ninja!
81%
North by Northwest
4,830 votes
10
— Totally Ninja!
80%
AEW Revolution
82 votes
10
— Totally Ninja!
80%
How the Grinch Stole Christmas!
3,495 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Scrooge
597 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Scrooge
597 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Knives Out
32,623 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,575 votes
10
— Totally Ninja!
80%
L.A. Confidential
8,194 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,609 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup