trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
J Lucas C
2
followers
, Federal District
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
81
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
55,508 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
56,866 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,229 votes
7
— Good
84%
Coco
31,275 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Venom
33,489 votes
4
— Poor
81%
1917
24,487 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Grand Budapest Hotel
24,288 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Free Guy
22,989 votes
6
— Fair
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
22,874 votes
5
— Meh
76%
Dawn of the Planet of the Apes
20,981 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,141 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,162 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
18,608 votes
9
— Superb
74%
No Time to Die
17,804 votes
6
— Fair
70%
Jumanji: The Next Level
18,208 votes
4
— Poor
77%
Zack Snyder's Justice League
16,763 votes
4
— Poor
69%
Ocean's Eight
16,753 votes
5
— Meh
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,118 votes
4
— Poor
63%
Venom: Let There Be Carnage
16,789 votes
6
— Fair
70%
Us
15,242 votes
8
— Great
73%
Frozen II
14,882 votes
8
— Great
63%
Ad Astra
15,477 votes
3
— Bad
68%
Godzilla vs. Kong
14,710 votes
6
— Fair
68%
Terminator: Dark Fate
14,588 votes
5
— Meh
76%
BlacKkKlansman
13,788 votes
8
— Great
79%
The Breakfast Club
13,252 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Sonic the Hedgehog
13,938 votes
7
— Good
88%
12 Angry Men
12,405 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Irishman
13,347 votes
9
— Superb
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,349 votes
8
— Great
69%
The Tomorrow War
13,288 votes
5
— Meh
67%
Red Notice
13,239 votes
5
— Meh
70%
Jungle Cruise
12,979 votes
4
— Poor
71%
Extraction
12,625 votes
7
— Good
76%
Onward
11,727 votes
6
— Fair
80%
Ferris Bueller's Day Off
11,343 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Life of Brian
10,148 votes
8
— Great
66%
Bloodshot
10,538 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Palm Springs
9,573 votes
10
— Totally Ninja!
71%
A Simple Favor
9,358 votes
7
— Good
65%
Scary Movie
9,573 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Moonrise Kingdom
8,527 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Fantastic Mr. Fox
8,333 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Isle of Dogs
7,738 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Finch
7,949 votes
5
— Meh
78%
O Brother, Where Art Thou?
7,567 votes
7
— Good
76%
Being John Malkovich
7,014 votes
7
— Good
67%
Johnny English Strikes Again
6,954 votes
4
— Poor
70%
Widows
6,212 votes
9
— Superb
71%
21 Bridges
6,027 votes
6
— Fair
62%
Charlie's Angels
6,242 votes
6
— Fair
66%
You Were Never Really Here
5,944 votes
8
— Great
70%
Bombshell
5,726 votes
8
— Great
73%
Spies in Disguise
5,287 votes
6
— Fair
64%
Chaos Walking
5,505 votes
5
— Meh
77%
Clerks
4,943 votes
7
— Good
57%
Space Jam: A New Legacy
5,382 votes
3
— Bad
78%
Blazing Saddles
4,374 votes
9
— Superb
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,187 votes
6
— Fair
76%
Friday
3,851 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup