trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
J Lucas C
2
followers
, Federal District
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
1
2
89%
Game of Thrones
130,073 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
96,177 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,794 votes
3
— Bad
88%
Rick and Morty
28,954 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,471 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
23,963 votes
3
— Bad
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,589 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,497 votes
5
— Meh
84%
The Mandalorian
22,047 votes
10
— This is the Way.
84%
Community
20,041 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
19,977 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Family Guy
18,669 votes
2
— Terrible
87%
Doctor Who
18,551 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
17,674 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,677 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,281 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
15,962 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,265 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,791 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Jessica Jones
14,752 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,618 votes
6
— Fair
70%
13 Reasons Why
13,953 votes
2
— Terrible
82%
The Good Place
13,469 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,506 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,314 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,218 votes
7
— Good
82%
Castle
11,597 votes
6
— Fair
90%
Arcane
10,499 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,132 votes
4
— Poor
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,018 votes
8
— Great
76%
You
9,963 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,150 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,472 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
Hawkeye
7,945 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,682 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,382 votes
2
— Terrible
75%
Lost in Space
6,835 votes
6
— Fair
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,113 votes
5
— Meh
77%
Limitless
5,719 votes
6
— Fair
75%
Star Trek: Picard
4,977 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,340 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,101 votes
7
— Good
65%
Space Force
3,636 votes
5
— Meh
80%
The Rookie
3,469 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,340 votes
9
— Superb
78%
Resident Alien
3,128 votes
8
— Great
84%
Farscape
3,019 votes
4
— Poor
80%
Final Space
2,995 votes
6
— Fair
78%
Lethal Weapon
2,849 votes
4
— Poor
75%
The Alienist
2,674 votes
7
— Good
76%
Hanna
2,548 votes
8
— Great
84%
M*A*S*H
2,379 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Blackadder
2,362 votes
9
— Superb
83%
Regular Show
2,188 votes
7
— Good
84%
Samurai Jack
1,844 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Safe
1,709 votes
7
— Good
65%
Cowboy Bebop
1,566 votes
5
— Meh
83%
Whose Line is it Anyway?
1,455 votes
7
— Good
82%
Tom and Jerry
1,222 votes
8
— Great
69%
Treadstone
877 votes
6
— Fair
1
2
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup