trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joachim
2
followers
Horsens, Central Jutland
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
A Star Is Born
18,812 votes
7
— Good
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,390 votes
7
— Good
79%
Room
15,877 votes
7
— Good
72%
Nocturnal Animals
14,590 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,038 votes
7
— Good
74%
Rocketman
9,630 votes
7
— Good
71%
Long Shot
8,119 votes
7
— Good
64%
Don Jon
7,724 votes
7
— Good
78%
Tucker and Dale vs. Evil
7,557 votes
7
— Good
72%
Gold
6,498 votes
7
— Good
66%
Cold Pursuit
6,342 votes
7
— Good
71%
Silence
5,550 votes
7
— Good
73%
Lawless
5,413 votes
7
— Good
73%
Spies in Disguise
5,325 votes
7
— Good
74%
Hostiles
4,979 votes
7
— Good
70%
Tinker Tailor Soldier Spy
4,866 votes
7
— Good
72%
Good Time
4,716 votes
7
— Good
80%
Sing Street
4,516 votes
7
— Good
64%
Mandy
4,311 votes
7
— Good
63%
Captive State
4,060 votes
7
— Good
73%
St. Vincent
3,668 votes
7
— Good
71%
Leave No Trace
3,449 votes
7
— Good
81%
The Secret in Their Eyes
3,412 votes
7
— Good
64%
Inherent Vice
3,170 votes
7
— Good
72%
Take Shelter
2,952 votes
7
— Good
57%
Velvet Buzzsaw
2,945 votes
7
— Good
72%
Carnage
2,901 votes
7
— Good
65%
In a Valley of Violence
2,443 votes
7
— Good
70%
Operation Finale
2,376 votes
7
— Good
66%
Berlin Syndrome
2,189 votes
7
— Good
70%
A Prayer Before Dawn
1,453 votes
7
— Good
69%
Salmon Fishing in the Yemen
1,355 votes
7
— Good
65%
The Survivalist
1,335 votes
7
— Good
72%
The Mustang
891 votes
7
— Good
64%
Arizona
830 votes
7
— Good
73%
Wild Rose
701 votes
7
— Good
75%
Abacus: Small Enough to Jail
214 votes
7
— Good
62%
Racer and the Jailbird
192 votes
7
— Good
68%
Treasure Island
164 votes
7
— Good
61%
Mister America
101 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup