Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
John Attar
1
Follower
0
Following
Canada
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Spider-Man: No Way Home
32,386 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,573 votes
8
— Great
71%
Central Intelligence
23,240 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
20,104 votes
8
— Great
76%
American Psycho
19,351 votes
8
— Great
73%
Home Alone 2: Lost in New York
19,046 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
18,496 votes
8
— Great
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
16,060 votes
8
— Great
63%
Ad Astra
15,831 votes
8
— Great
66%
xXx: Return of Xander Cage
15,475 votes
8
— Great
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,549 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,824 votes
8
— Great
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,396 votes
8
— Great
71%
Batman Returns
10,262 votes
8
— Great
76%
Interview with the Vampire
9,779 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
9,352 votes
8
— Great
71%
Kingdom of the Planet of the Apes
9,307 votes
8
— Great
65%
Van Helsing
9,084 votes
8
— Great
65%
Brightburn
8,794 votes
8
— Great
75%
Dirty Dancing
8,356 votes
8
— Great
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,333 votes
8
— Great
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,296 votes
8
— Great
72%
Demolition Man
8,156 votes
8
— Great
71%
Last Night in Soho
7,566 votes
8
— Great
76%
Treasure Planet
6,720 votes
8
— Great
58%
Meg 2: The Trench
6,703 votes
8
— Great
69%
Plane
6,313 votes
8
— Great
71%
21 Bridges
6,168 votes
8
— Great
73%
Point Break
5,833 votes
8
— Great
66%
Scary Stories to Tell in the Dark
5,578 votes
8
— Great
65%
Jingle All the Way
5,485 votes
8
— Great
66%
The Pope's Exorcist
5,348 votes
8
— Great
70%
The Running Man
4,643 votes
8
— Great
63%
Hypnotic
4,419 votes
8
— Great
61%
Roald Dahl's The Witches
4,139 votes
8
— Great
58%
The Curse of La Llorona
4,101 votes
8
— Great
65%
The Man from Toronto
4,096 votes
8
— Great
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
4,001 votes
8
— Great
63%
The Pacifier
3,795 votes
8
— Great
72%
Road House
3,215 votes
8
— Great
65%
Eraser
3,083 votes
8
— Great
70%
U.S. Marshals
2,832 votes
8
— Great
70%
The Last Stop in Yuma County
1,196 votes
8
— Great
65%
Deep Rising
979 votes
8
— Great
70%
Powder
931 votes
8
— Great
60%
You'll Never Find Me
626 votes
8
— Great
74%
Bullet in the Head
214 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch