Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Vinícius Caparróz
0
Followers
0
Following
Porto, Portugal
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
Black Panther
47,308 votes
7
— Good
79%
Dune
38,457 votes
7
— Good
79%
Her
23,787 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,067 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,522 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,938 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,724 votes
7
— Good
83%
Scarface
16,727 votes
7
— Good
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,536 votes
7
— Good
79%
Taxi Driver
15,085 votes
7
— Good
78%
Predator
14,320 votes
7
— Good
81%
Heat
13,943 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,959 votes
7
— Good
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
13,143 votes
7
— Good
73%
Prey
13,188 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,589 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,411 votes
7
— Good
76%
The Machinist
9,125 votes
7
— Good
75%
Midnight in Paris
8,757 votes
7
— Good
76%
Beverly Hills Cop
8,535 votes
7
— Good
73%
Elvis
8,551 votes
7
— Good
74%
The Banshees of Inisherin
7,290 votes
7
— Good
72%
Rocky IV
6,400 votes
7
— Good
85%
A Silent Voice: The Movie
5,321 votes
7
— Good
71%
Primer
5,221 votes
7
— Good
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,521 votes
7
— Good
79%
The Count of Monte Cristo
3,587 votes
7
— Good
78%
RRR
3,099 votes
7
— Good
76%
Empire of the Sun
2,598 votes
7
— Good
79%
Rashomon
2,501 votes
7
— Good
74%
The Professor and the Madman
2,447 votes
7
— Good
75%
Nosferatu
2,065 votes
7
— Good
73%
Say Anything...
1,776 votes
7
— Good
76%
Drunken Master
1,650 votes
7
— Good
76%
The Killing
1,552 votes
7
— Good
78%
Redline
1,305 votes
7
— Good
76%
Rudy
1,280 votes
7
— Good
78%
Being There
1,229 votes
7
— Good
79%
Sword of the Stranger
1,073 votes
7
— Good
71%
Marnie
1,033 votes
7
— Good
77%
La Strada
742 votes
7
— Good
77%
In a Lonely Place
697 votes
7
— Good
75%
Winchester '73
415 votes
7
— Good
75%
Hello, Dolly!
367 votes
7
— Good
63%
Sanshiro Sugata
95 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch