trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rémy
20
followers
France
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
76
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Vikings
25,465 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,054 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,123 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,115 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,761 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,685 votes
8
— Great
77%
The 100
20,094 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,676 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,241 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,387 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,206 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,857 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,253 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,398 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,005 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
9,882 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,224 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,342 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,126 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,499 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,142 votes
8
— Great
79%
Legion
6,959 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,778 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,568 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,657 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,447 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,392 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,984 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,977 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,687 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,328 votes
8
— Great
79%
Torchwood
3,943 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,843 votes
8
— Great
80%
Final Space
3,032 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,927 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,919 votes
8
— Great
68%
Marvel's Runaways
2,697 votes
8
— Great
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,673 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,395 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,355 votes
8
— Great
85%
Vinland Saga
2,148 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,123 votes
8
— Great
77%
Inside Job
2,101 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,058 votes
8
— Great
81%
Dr. Stone
2,048 votes
8
— Great
87%
Haikyu!!
2,032 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
1,946 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,724 votes
8
— Great
80%
Overlord
1,604 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,503 votes
8
— Great
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,487 votes
8
— Great
78%
Soul Eater
1,478 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,414 votes
8
— Great
77%
Beastars
1,187 votes
8
— Great
76%
UnREAL
1,153 votes
8
— Great
78%
Log Horizon
1,063 votes
8
— Great
78%
Tokyo Revengers
1,016 votes
8
— Great
81%
Wayne
985 votes
8
— Great
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
983 votes
8
— Great
74%
Ultimate Spider-Man
976 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup