trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rémy
20
followers
France
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,149 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,918 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,405 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,783 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,646 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,572 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,672 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,746 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,460 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,804 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,758 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,530 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,340 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,108 votes
9
— Superb
79%
Misfits
8,058 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,022 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,738 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,170 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,007 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
3,902 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,788 votes
9
— Superb
85%
Mob Psycho 100
2,857 votes
9
— Superb
79%
Blue Mountain State
2,765 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life
2,363 votes
9
— Superb
84%
SPY x FAMILY
2,306 votes
9
— Superb
80%
Assassination Classroom
2,141 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,108 votes
9
— Superb
75%
F is for Family
1,927 votes
9
— Superb
84%
Made in Abyss
1,690 votes
9
— Superb
82%
Hellsing Ultimate
1,586 votes
9
— Superb
79%
FLCL
1,298 votes
9
— Superb
85%
Strappare lungo i bordi
974 votes
9
— Superb
78%
Hell's Paradise
770 votes
9
— Superb
90%
Kaamelott
676 votes
9
— Superb
77%
Panty & Stocking with Garterbelt
350 votes
9
— Superb
77%
Les Kassos
55 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup