trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
꧁『marr』
VIP
7
99
followers
Fantasia
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
123
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Avatar
59,899 votes
9
— Superb
77%
Arrival
56,481 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,864 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,427 votes
9
— Superb
81%
The Martian
51,589 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,883 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,500 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
46,998 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,446 votes
9
— Superb
71%
Jurassic World
40,554 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,240 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,441 votes
9
— Superb
80%
Big Hero 6
34,289 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,910 votes
9
— Superb
76%
300
25,071 votes
9
— Superb
72%
Jason Bourne
24,858 votes
9
— Superb
80%
Aladdin
22,947 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,319 votes
9
— Superb
69%
Spectre
23,190 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,831 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,354 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,406 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
19,631 votes
9
— Superb
84%
The Usual Suspects
18,618 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,254 votes
9
— Superb
73%
Furious 7
19,469 votes
9
— Superb
77%
Minority Report
17,481 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,265 votes
9
— Superb
73%
The Equalizer 2
16,432 votes
9
— Superb
87%
Your Name.
14,909 votes
9
— Superb
74%
The Intern
15,927 votes
9
— Superb
76%
The Little Mermaid
14,888 votes
9
— Superb
66%
Insurgent
15,835 votes
9
— Superb
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,917 votes
9
— Superb
68%
Tomorrowland
14,278 votes
9
— Superb
88%
12 Angry Men
12,545 votes
9
— Superb
82%
Dead Poets Society
12,407 votes
9
— Superb
77%
The Fault in Our Stars
12,046 votes
9
— Superb
81%
The Help
10,389 votes
9
— Superb
71%
Non-Stop
10,482 votes
9
— Superb
71%
Cinderella
10,443 votes
9
— Superb
71%
Tag
10,360 votes
9
— Superb
77%
Inside Man
9,839 votes
9
— Superb
72%
Snow White and the Seven Dwarfs
9,666 votes
9
— Superb
69%
White House Down
9,807 votes
9
— Superb
78%
Man on Fire
9,083 votes
9
— Superb
65%
Death on the Nile
9,533 votes
9
— Superb
73%
The Equalizer 3
8,646 votes
9
— Superb
65%
Hitman: Agent 47
8,969 votes
9
— Superb
72%
Wonka
8,413 votes
9
— Superb
74%
Eye in the Sky
7,357 votes
9
— Superb
69%
Burnt
7,213 votes
9
— Superb
68%
The Boss
7,105 votes
9
— Superb
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,457 votes
9
— Superb
72%
The Hunchback of Notre Dame
6,528 votes
9
— Superb
71%
Hanna
6,486 votes
9
— Superb
67%
The Other Woman
6,121 votes
9
— Superb
66%
A Haunting in Venice
6,039 votes
9
— Superb
71%
Alpha
5,762 votes
9
— Superb
76%
Sing 2
5,457 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup