trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
꧁『marr』
VIP
7
99
followers
Fantasia
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
243
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
92%
Breaking Bad
97,222 votes
2
— Terrible
79%
The Walking Dead
65,766 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,982 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,126 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,003 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,379 votes
2
— Terrible
85%
Mr. Robot
26,650 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,385 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,737 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,612 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,446 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,684 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,319 votes
8
— Great
82%
Castle
11,664 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear the Walking Dead
9,292 votes
6
— Fair
73%
2 Broke Girls
9,033 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,891 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Revolution
7,632 votes
6
— Fair
76%
Gossip Girl
7,199 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,065 votes
4
— Poor
73%
The Following
6,823 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,761 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,434 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,882 votes
6
— Fair
78%
Charmed
4,736 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,155 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,070 votes
7
— Good
84%
ERASED
3,786 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Outsider
3,364 votes
6
— Fair
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,867 votes
7
— Good
76%
Hart of Dixie
2,735 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dead Like Me
2,684 votes
9
— Superb
76%
Killjoys
2,361 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Full House
2,205 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Another
2,138 votes
8
— Great
85%
Your lie in April
2,126 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,123 votes
8
— Great
77%
Angel Beats!
1,916 votes
8
— Great
72%
Ghost Whisperer
1,900 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Psycho-Pass
1,895 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,893 votes
7
— Good
84%
Made in Abyss
1,686 votes
10
— Totally Ninja!
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,644 votes
7
— Good
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,619 votes
8
— Great
82%
Trigun
1,612 votes
3
— Bad
66%
90210
1,597 votes
6
— Fair
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,538 votes
7
— Good
82%
Fate/Zero
1,472 votes
8
— Great
71%
Deadman Wonderland
1,401 votes
7
— Good
80%
Galavant
1,292 votes
9
— Superb
77%
Beastars
1,187 votes
8
— Great
80%
Serial Experiments Lain
1,128 votes
4
— Poor
63%
Minority Report
1,042 votes
9
— Superb
78%
Lovesick
987 votes
10
— Totally Ninja!
80%
My Dress-Up Darling
985 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Baccano!
973 votes
6
— Fair
74%
Norsemen
950 votes
2
— Terrible
70%
Crossing Lines
882 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Aggretsuko
880 votes
7
— Good
72%
Second Chance
852 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup