Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Alejandro Lorite
0
Followers
0
Following
Bilbao, Basque Country
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
The Batman
27,489 votes
8
— Great
79%
Her
23,761 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,524 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
17,395 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,043 votes
8
— Great
84%
Howl's Moving Castle
15,194 votes
8
— Great
70%
The 40 Year Old Virgin
11,700 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,556 votes
8
— Great
75%
Poor Things
9,856 votes
8
— Great
72%
Love and Monsters
9,488 votes
8
— Great
72%
Wonka
9,262 votes
8
— Great
73%
Elemental
8,521 votes
8
— Great
72%
Finch
8,255 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
8,129 votes
8
— Great
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,934 votes
8
— Great
73%
The Holiday
7,747 votes
8
— Great
67%
Anyone But You
6,963 votes
8
— Great
71%
The Lego Movie 2: The Second Part
6,757 votes
8
— Great
77%
The Holdovers
5,901 votes
8
— Great
75%
Saving Mr. Banks
5,679 votes
8
— Great
70%
Love & Other Drugs
5,670 votes
8
— Great
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,286 votes
8
— Great
75%
American Fiction
3,902 votes
8
— Great
72%
Migration
3,678 votes
8
— Great
69%
West Side Story
3,008 votes
8
— Great
71%
Devotion
2,259 votes
8
— Great
61%
Lamborghini: The Man Behind the Legend
1,273 votes
8
— Great
72%
Troop Zero
701 votes
8
— Great
73%
Free to Play
480 votes
8
— Great
75%
English Vinglish
477 votes
8
— Great
76%
The Pixar Story
431 votes
8
— Great
70%
The Propaganda Game
278 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch