trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Madanaka
19
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Forrest Gump
44,148 votes
7
— Good
83%
Green Book
19,172 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,675 votes
7
— Good
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,424 votes
7
— Good
80%
The Nightmare Before Christmas
17,053 votes
7
— Good
80%
Office Space
9,925 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
32,730 votes
7
— Good
80%
Drishyam
960 votes
7
— Good
80%
World of Tomorrow
682 votes
7
— Good
80%
Fargo
14,639 votes
7
— Good
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,497 votes
7
— Good
79%
The Boy and the Beast
2,006 votes
7
— Good
79%
Gattaca
10,850 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,279 votes
7
— Good
78%
Isle of Dogs
7,833 votes
7
— Good
78%
Tucker and Dale vs. Evil
7,558 votes
7
— Good
78%
Moonrise Kingdom
8,611 votes
7
— Good
77%
Pink
493 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,634 votes
7
— Good
77%
Miss Sloane
5,195 votes
7
— Good
77%
La La Land
24,803 votes
7
— Good
77%
Badla
507 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,738 votes
7
— Good
76%
Onward
11,828 votes
7
— Good
76%
Zodiac
16,205 votes
7
— Good
76%
Special 26
481 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,233 votes
7
— Good
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,536 votes
7
— Good
74%
Haider
389 votes
7
— Good
74%
The Magic Hour
36 votes
7
— Good
73%
The Post
8,286 votes
7
— Good
73%
The Adventures of Tintin
9,592 votes
7
— Good
73%
The Andromeda Strain
1,328 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,190 votes
7
— Good
72%
The Cabin in the Woods
15,690 votes
7
— Good
71%
Cube
8,725 votes
7
— Good
71%
Brimstone
3,919 votes
7
— Good
71%
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared
1,454 votes
7
— Good
71%
Ambition
39 votes
7
— Good
70%
Little Favour
40 votes
7
— Good
70%
Shadow
963 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,396 votes
7
— Good
69%
Angry Indian Goddesses
78 votes
7
— Good
68%
Dear White People
937 votes
7
— Good
67%
The Belko Experiment
6,080 votes
7
— Good
64%
Legend of the Demon Cat
158 votes
7
— Good
64%
Sucker Punch
9,043 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup