trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marcelo Campiglia
0
followers
Montevideo, Uruguay
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
61
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,949 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,797 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,965 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,610 votes
8
— Great
86%
Dark
16,983 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,194 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,841 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,056 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,710 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,171 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,786 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,652 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,980 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,704 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,214 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,928 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Marvel's Iron Fist
8,785 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,178 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,041 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,367 votes
8
— Great
83%
Gilmore Girls
6,594 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Lost in Space
6,886 votes
6
— Fair
70%
Marvel's The Defenders
7,124 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,581 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,076 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,174 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Castlevania
5,103 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,850 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,333 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Elite
4,440 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,394 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Seven Deadly Sins
2,925 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Godless
2,780 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Alienist
2,706 votes
8
— Great
66%
The Rain
2,742 votes
8
— Great
73%
Gilmore Girls: A Year in the Life
1,949 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Alias Grace
1,699 votes
8
— Great
64%
Cursed
1,832 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Safe
1,726 votes
8
— Great
73%
Marcella
1,150 votes
8
— Great
70%
Glitch
1,167 votes
8
— Great
84%
Hilda
1,052 votes
8
— Great
72%
Frontier
1,068 votes
8
— Great
78%
Aggretsuko
880 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Baby
835 votes
8
— Great
77%
Suburra
738 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Seven Seconds
741 votes
8
— Great
72%
The Mantis
519 votes
8
— Great
80%
Tabula Rasa
418 votes
8
— Great
81%
Cocaine Coast
398 votes
10
— Totally Ninja!
78%
ERASED
371 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Bordertown (FI)
355 votes
8
— Great
64%
Requiem
361 votes
8
— Great
68%
The Chalet
261 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cathedral of the Sea
241 votes
8
— Great
75%
The Break
216 votes
8
— Great
69%
Borderliner
171 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Frozen Dead
173 votes
8
— Great
71%
Plastic Sea
125 votes
8
— Great
69%
Case
85 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup