trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
maxbcmp
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
147
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,281 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,420 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,839 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,199 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,427 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,067 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,768 votes
9
— Superb
85%
House
29,976 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,969 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,714 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,867 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,107 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,505 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,245 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,282 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,472 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,411 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,134 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,663 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,087 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,690 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,231 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,605 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,807 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,090 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,916 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,125 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,413 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,087 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,110 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,635 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,647 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,211 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,134 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,774 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,890 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,874 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,784 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,337 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,392 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,585 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,134 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,336 votes
8
— Great
82%
Castle
11,674 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,318 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,693 votes
8
— Great
82%
Californication
11,264 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,363 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,218 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,063 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,236 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,107 votes
9
— Superb
74%
Falling Skies
9,099 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,301 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,235 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,290 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,299 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,543 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,815 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup