trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
kinky
VIP
EP
6
348
followers
Portugal
12
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
161
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
80%
Logan
60,562 votes
7
— Good
78%
Avatar
59,838 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,772 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,819 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,558 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,680 votes
7
— Good
79%
Moana
48,840 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,099 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,118 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
40,985 votes
7
— Good
82%
Up
38,749 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,955 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,742 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,033 votes
7
— Good
70%
Venom
33,701 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,124 votes
7
— Good
74%
Split
32,459 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,501 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,181 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,719 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,380 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,230 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,492 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
26,183 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,497 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,512 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,267 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,175 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,925 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,422 votes
7
— Good
68%
Ted
22,307 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,306 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,143 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,137 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,562 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,373 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,323 votes
7
— Good
68%
Annihilation
20,996 votes
7
— Good
81%
Oppenheimer
20,924 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,914 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,851 votes
7
— Good
73%
Trolls
20,472 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,421 votes
7
— Good
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,399 votes
7
— Good
77%
Limitless
20,183 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,128 votes
7
— Good
79%
Donnie Darko
19,878 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
19,682 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,637 votes
7
— Good
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,591 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,227 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,049 votes
7
— Good
80%
American Beauty
18,870 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
18,690 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,108 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
17,974 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,278 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,216 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,215 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
16,623 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup