trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Maurice Kreye
VIP
6
2
followers
Hamburg
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
78
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,490 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
97,629 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,911 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
53,126 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,250 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,119 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,823 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,563 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,995 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,902 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,199 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,963 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,466 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,698 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,531 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,770 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,100 votes
6
— Fair
79%
The Witcher
19,549 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,622 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,503 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,328 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,857 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,720 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,409 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,373 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,258 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,153 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,178 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,076 votes
6
— Fair
85%
Twin Peaks
7,701 votes
7
— Good
83%
Luther
7,676 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,818 votes
6
— Fair
80%
Watchmen
7,103 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,787 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,776 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,160 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,605 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,138 votes
7
— Good
81%
Barry
6,116 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,524 votes
7
— Good
76%
Almost Human
5,386 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,143 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
5,014 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
4,919 votes
6
— Fair
76%
His Dark Materials
5,150 votes
6
— Fair
75%
Constantine
5,001 votes
7
— Good
80%
The Night Manager
4,686 votes
8
— Great
70%
Stephen King's It
4,691 votes
7
— Good
74%
Maniac
4,207 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,426 votes
8
— Great
88%
Batman: The Animated Series
3,155 votes
9
— Superb
74%
The Outsider
3,379 votes
6
— Fair
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,279 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
2,926 votes
8
— Great
79%
Godless
2,794 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,364 votes
9
— Superb
52%
Marvel's Inhumans
2,786 votes
5
— Meh
85%
Berserk
1,855 votes
9
— Superb
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,769 votes
8
— Great
81%
Years and Years
1,756 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup