trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mo3ath
13
followers
Saudi Arabia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
112
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,657 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,767 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,482 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,737 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,719 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,127 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,955 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,019 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,801 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,511 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,847 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,915 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,191 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,767 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,812 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,639 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,143 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Inside Out
43,833 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,583 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
39,113 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,406 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,581 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,173 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,116 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,388 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,141 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
34,000 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,729 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
32,021 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,624 votes
10
— Totally Ninja!
78%
X-Men: Days of Future Past
31,510 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dunkirk
30,409 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Finding Dory
30,403 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,821 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gravity
29,784 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
28,437 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,384 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,333 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
25,580 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Toy Story 2
25,301 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Shazam!
24,346 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
23,942 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Lego Movie
23,610 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Her
23,175 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,369 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,497 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,906 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Intouchables
19,703 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nobody
19,335 votes
10
— Totally Ninja!
79%
How to Train Your Dragon 2
19,088 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ford v Ferrari
18,924 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Braveheart
18,651 votes
10
— Totally Ninja!
81%
A Beautiful Mind
18,096 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,985 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
17,250 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Toy Story 4
16,657 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Spotlight
16,090 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,621 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
14,655 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,369 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup