Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Christopher Moltisanti
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
The Shawshank Redemption
43,980 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
44,900 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
40,318 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
57,922 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
45,908 votes
9
— Superb
83%
Memento
26,677 votes
9
— Superb
83%
Scarface
16,756 votes
9
— Superb
82%
Guardians of the Galaxy
98,825 votes
9
— Superb
82%
Die Hard
27,890 votes
9
— Superb
81%
Top Gun: Maverick
26,292 votes
9
— Superb
81%
Heat
13,959 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
66,976 votes
9
— Superb
81%
Warrior
8,920 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
32,398 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
50,862 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
55,470 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,823 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
50,103 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,981 votes
9
— Superb
79%
Rocky
12,261 votes
9
— Superb
79%
Dog Day Afternoon
3,911 votes
9
— Superb
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,166 votes
9
— Superb
78%
The Untouchables
6,812 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
67,338 votes
9
— Superb
76%
Moneyball
10,778 votes
9
— Superb
76%
The Batman
27,642 votes
9
— Superb
76%
Beverly Hills Cop
8,545 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
53,883 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
34,096 votes
9
— Superb
76%
American Psycho
19,359 votes
9
— Superb
75%
Marvel One-Shot: Agent Carter
2,992 votes
9
— Superb
75%
Creed
16,639 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
27,373 votes
9
— Superb
74%
Spider-Man 2
23,501 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
45,348 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,103 votes
9
— Superb
74%
Captain America: The First Avenger
41,980 votes
9
— Superb
73%
The Simpsons Movie
13,695 votes
9
— Superb
72%
Ant-Man and the Wasp
30,694 votes
9
— Superb
72%
Uncut Gems
10,950 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch