trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mortilnis
3
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
347
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,519 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,652 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,143 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,258 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,493 votes
6
— Fair
85%
House
30,029 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,570 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,911 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,918 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,489 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,103 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,704 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,540 votes
5
— Meh
82%
The Simpsons
22,744 votes
5
— Meh
86%
Futurama
19,640 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,773 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,812 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,712 votes
7
— Good
86%
Dark
17,140 votes
4
— Poor
80%
Lucifer
16,956 votes
3
— Bad
87%
Death Note
15,831 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,315 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,433 votes
7
— Good
80%
Loki
15,784 votes
6
— Fair
87%
Attack on Titan
14,345 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,910 votes
5
— Meh
85%
The Last of Us
13,592 votes
7
— Good
86%
The IT Crowd
13,119 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,706 votes
5
— Meh
79%
Elementary
12,600 votes
7
— Good
90%
Arcane
10,986 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,224 votes
6
— Fair
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
5
— Meh
86%
BoJack Horseman
10,242 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,377 votes
6
— Fair
82%
Love, Death & Robots
9,824 votes
5
— Meh
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,237 votes
4
— Poor
82%
The Legend of Korra
9,409 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,625 votes
3
— Bad
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,374 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,621 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,261 votes
6
— Fair
87%
Star Trek: The Next Generation
8,303 votes
3
— Bad
85%
One-Punch Man
8,156 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,991 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,076 votes
6
— Fair
73%
Hawkeye
8,149 votes
3
— Bad
62%
Marvel's Iron Fist
8,821 votes
6
— Fair
86%
Top Gear
7,240 votes
7
— Good
81%
Bob's Burgers
7,359 votes
7
— Good
87%
Adventure Time
7,060 votes
4
— Poor
88%
Cowboy Bebop
6,787 votes
6
— Fair
79%
Legion
6,980 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Agent Carter
6,928 votes
4
— Poor
69%
Obi-Wan Kenobi
7,268 votes
4
— Poor
70%
Marvel's The Defenders
7,162 votes
6
— Fair
82%
Naruto
6,605 votes
4
— Poor
69%
The Book of Boba Fett
7,161 votes
4
— Poor
82%
Fallout
6,544 votes
6
— Fair
79%
Reacher
6,556 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup