trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lacy Loo
VIP
8
1
follower
Norway
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
138
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
76%
Spider-Man: Homecoming
52,549 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,951 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,250 votes
7
— Good
74%
Split
32,454 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
31,852 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,318 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,067 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,374 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,433 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,624 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,316 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,906 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,576 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,045 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,269 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,213 votes
7
— Good
74%
The Intern
15,906 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,178 votes
7
— Good
75%
Elf
14,526 votes
7
— Good
73%
The Croods
13,749 votes
7
— Good
73%
Blade
13,517 votes
7
— Good
74%
The Devil Wears Prada
13,181 votes
7
— Good
77%
The Fault in Our Stars
12,032 votes
7
— Good
72%
What Happened to Monday
12,186 votes
7
— Good
73%
Going in Style
11,985 votes
7
— Good
67%
Nope
12,243 votes
7
— Good
75%
I, Tonya
10,980 votes
7
— Good
70%
Pitch Perfect 2
11,197 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
9,957 votes
7
— Good
77%
Airplane!
9,418 votes
7
— Good
71%
Yesterday
9,068 votes
7
— Good
77%
The Rock
8,662 votes
7
— Good
72%
The Lighthouse
8,405 votes
7
— Good
73%
The Post
8,269 votes
7
— Good
75%
Dirty Dancing
8,127 votes
7
— Good
68%
The Other Guys
8,469 votes
7
— Good
73%
The Holiday
7,586 votes
7
— Good
71%
The Mountain Between Us
6,783 votes
7
— Good
72%
Up in the Air
6,719 votes
7
— Good
75%
Big
6,401 votes
7
— Good
72%
Nomadland
6,163 votes
7
— Good
68%
The Killing of a Sacred Deer
6,179 votes
7
— Good
69%
Triangle of Sadness
5,819 votes
7
— Good
73%
Point Break
5,612 votes
7
— Good
72%
The Death of Stalin
5,008 votes
7
— Good
73%
Blue Is the Warmest Color
4,770 votes
7
— Good
73%
The Christmas Chronicles
4,701 votes
7
— Good
72%
The Vow
4,257 votes
7
— Good
71%
Last Christmas
4,238 votes
7
— Good
66%
Freaky
4,374 votes
7
— Good
77%
Sleepers
3,880 votes
7
— Good
72%
Blue Valentine
3,735 votes
7
— Good
69%
Seeking a Friend for the End of the World
3,714 votes
7
— Good
75%
Garden State
3,445 votes
7
— Good
73%
Everything, Everything
3,413 votes
7
— Good
65%
Bedazzled
3,343 votes
7
— Good
65%
Fright Night
3,267 votes
7
— Good
64%
I'm Thinking of Ending Things
3,288 votes
7
— Good
69%
Leap Year
3,048 votes
7
— Good
75%
Beautiful Boy
2,913 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup