trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Johnny O.
VIP
7
8
followers
Modesto, CA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
18,613 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,949 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,084 votes
9
— Superb
87%
Good Eats
411 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,262 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,534 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,405 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,308 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,049 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,086 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,226 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,441 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,106 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,280 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,095 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,159 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,349 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,669 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,652 votes
9
— Superb
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
619 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,711 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,690 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,727 votes
9
— Superb
80%
The Dragon Prince
1,975 votes
9
— Superb
80%
Galavant
1,291 votes
9
— Superb
80%
NCIS
7,712 votes
9
— Superb
80%
The Rookie
3,601 votes
9
— Superb
80%
Monk
3,865 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,661 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,714 votes
9
— Superb
79%
Alice in Borderland
5,468 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,375 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,605 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,731 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,825 votes
9
— Superb
78%
Zoey's Extraordinary Playlist
938 votes
9
— Superb
77%
The Fall of the House of Usher
3,030 votes
9
— Superb
77%
Evil
1,872 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,069 votes
9
— Superb
77%
Carmen Sandiego
615 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,439 votes
9
— Superb
76%
Prodigal Son
1,348 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,924 votes
9
— Superb
74%
Falling Skies
9,093 votes
9
— Superb
73%
Raising Dion
1,130 votes
9
— Superb
73%
So Help Me Todd
316 votes
9
— Superb
73%
Stumptown
826 votes
9
— Superb
71%
The Wheel of Time
4,437 votes
9
— Superb
70%
The Last Kids on Earth
122 votes
9
— Superb
69%
Iron Chef America
87 votes
9
— Superb
68%
Daybreak
1,496 votes
9
— Superb
68%
Zoo
1,952 votes
9
— Superb
66%
The Midnight Club
1,242 votes
9
— Superb
65%
Wu Assassins
887 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup