trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Johnny O.
VIP
7
8
followers
Modesto, CA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
291
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,486 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,911 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,146 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,123 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,250 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,488 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,821 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,995 votes
9
— Superb
85%
House
30,025 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,563 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,513 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,913 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,096 votes
10
— Nine Nine!
82%
The Simpsons
22,741 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,697 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,530 votes
8
— Great
77%
The 100
20,143 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,100 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,801 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,639 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,271 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,903 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,770 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,502 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,109 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,647 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,883 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,797 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,798 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,736 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,703 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,574 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,404 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,816 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,618 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,406 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,153 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,485 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,287 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,221 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,978 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,857 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,720 votes
9
— Superb
79%
Bones
9,851 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,821 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,258 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,124 votes
9
— Superb
74%
Falling Skies
9,105 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,053 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,374 votes
8
— Great
69%
Glee
8,303 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,153 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,124 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,927 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,731 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,639 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,421 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,358 votes
7
— Good
87%
Adventure Time
7,059 votes
7
— Good
79%
Legion
6,980 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup