trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jean van Kasteel
VIP
2
220
followers
Belgium
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
72
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
Lost
32,724 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,671 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,060 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,304 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,394 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,686 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,965 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
17,437 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,117 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,391 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,453 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,460 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,612 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
14,757 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,732 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,651 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,713 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,686 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,383 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,759 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,295 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,109 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,058 votes
7
— Good
85%
The Bear
6,548 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,847 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,567 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,583 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,348 votes
7
— Good
81%
Silo
5,279 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,392 votes
7
— Good
73%
Halo
4,541 votes
7
— Good
74%
Big Mouth
4,328 votes
7
— Good
75%
3 Body Problem
3,867 votes
7
— Good
69%
Helix
3,826 votes
7
— Good
78%
Into the Badlands
3,374 votes
7
— Good
77%
All of Us Are Dead
3,117 votes
7
— Good
80%
Final Space
3,032 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,466 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,059 votes
7
— Good
78%
Star Trek: Lower Decks
1,960 votes
7
— Good
68%
Zoo
1,954 votes
7
— Good
70%
The Silent Sea
1,455 votes
7
— Good
76%
Kim Possible
1,057 votes
7
— Good
75%
The Walking Dead: The Ones Who Live
999 votes
7
— Good
74%
Alex Rider
1,004 votes
7
— Good
72%
The Walking Dead: Daryl Dixon
1,019 votes
7
— Good
72%
Containment
972 votes
7
— Good
74%
Drawn Together
956 votes
7
— Good
75%
Who Is America?
915 votes
7
— Good
78%
The Sex Lives of College Girls
890 votes
7
— Good
79%
Prehistoric Planet
827 votes
7
— Good
73%
The Brink
803 votes
7
— Good
74%
Search Party
760 votes
7
— Good
67%
Truth Seekers
797 votes
7
— Good
82%
Miss Fisher's Murder Mysteries
624 votes
7
— Good
80%
The Adventures of Tintin
628 votes
7
— Good
75%
Jurassic World: Camp Cretaceous
578 votes
7
— Good
75%
Chip 'n Dale Rescue Rangers
556 votes
7
— Good
72%
Based on a True Story
544 votes
7
— Good
74%
Totally Spies!
516 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup