trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
nbats
38
followers
-
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,144 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,272 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,914 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,025 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,723 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,403 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,358 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,057 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,572 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,193 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,435 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,745 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,070 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,372 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,123 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,460 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,429 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,339 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,108 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,671 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
7,902 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,314 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,022 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,757 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,706 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,715 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stephen King's It
4,687 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,155 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,859 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Parasyte -the maxim-
2,924 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,964 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,613 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wilfred
2,682 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Survivor
2,384 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Flight of the Conchords
2,206 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Kill la Kill
2,123 votes
10
— Totally Ninja!
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,970 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Impractical Jokers
1,911 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Nathan for You
1,834 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Jack
1,865 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Berserk
1,847 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trailer Park Boys
1,831 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hell's Kitchen
1,850 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Our Planet
1,530 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Courage the Cowardly Dog
1,466 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Key & Peele
1,414 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Taskmaster
1,322 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Amazing Race
1,229 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Powerpuff Girls
1,228 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Aqua Teen Hunger Force
968 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
855 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Jackass
890 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Metalocalypse
755 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Eric Andre Show
707 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Alone
645 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ghost Adventures
628 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Mystery Science Theater 3000
577 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dirty Jobs
523 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mr. Pickles
525 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup